Hakkımızda

Hakkımızda

-Plastik kalıp sektöründe 35 yılı aşkın deneyimi ile 2008 yılında kurulan şirketimiz, Makina kalıp, Plastik enjeksiyon kalıp ve Plastik enjeksiyon baskı alanında, Otomotiv , Beyaz eşya ve Mobilya sektörlerine kaıp üreterek ve baskı yaparak piyasada yer edinmiştir.

-Çalıştığı Müşterilerinin çözüm ve stratejik ortağı olmuştur. Kalıp üretiminde bilgi birikimi ve son teknoloji seviyesini takip eden, Müşteri memnuniyeti ve kalite güvencesi Şirketimizin temel değerleridir.

-Şirketimiz 2010 yılından bugüne kendi üretimi olan ürünler imal etmektedir. Kendi ürünleri arasında Plastik Silikon Tabancası ve Küllük çeşitleri Patenti şirketimize ait olarak üretilmektedir. Aynı zamanda Lazer kesim makina parkuru ile züccaciye ve hediyelik ürünler imalatı yaparak üretime devam edilmektedir.

 

Misyon

-Kalte pollitikamız ile Müşteri taleplerini, kalite standartları çerçevesinde, en kısa zamanda ve maliyetleri mümkün olan en düşük seviyede tutarak Müşterilerimize sunmak.

-Üretimde sıfır hatayı hedeflemek.

-Teknolojiyi yakından takip ederek yenilikleri yakalamak.

 

Vizyon

-Kalite ve performans hedeflerimize, bilgi ve becerisi yüksek çalışanlarla ulaşabileceğimize inanırız.

-Müşterilerimizle birlikte büyümeyi sağlayarak, hedeflerimizi yakalamak.

-Çalışanlarımızla birlikte , Müşterilerimize, Topluma ve Doğal çevreye karşı sorumluluğumuzun bilincinde hareket ederiz.